facebook-domain-verification=6xc5ji2wix6j04d3hpngm130nfctm4
Odwiedź nas na:

Wybielanie zębów

Zapraszamy na profesjonalne wybielanie zębów w naszym gabinecie dentystycznym! Oferujemy nowoczesną i bezpieczną metodę wybielania, która pozwoli Ci cieszyć się bielszym uśmiechem już po pierwszej wizycie.

Wybielanie zębów w naszym gabinecie to nie tylko poprawa estetyki uśmiechu, ale także dbałość o zdrowie Twoich zębów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zadbaj o swój piękny uśmiech z profesjonalistami! Umów się już dziś na konsultację i rozpocznij swoją metamorfozę!

Profesjonalne wybielanie zębów

Łączenie Idealnych Dentystów z Pacjentami

Tworzenie relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i zapewnienie spokoju naszym klientom to fundament funkcjonowania w sektorze stomatologicznym. W klinice DontiCa jesteśmy przekonani o istotności dostarczania naszym pacjentom usług przez doświadczonych i współczujących specjalistów. Nasz cel to wsparcie tych, którzy poszukują najwyższego standardu opieki dentystycznej, włączając w to także usługi implantologiczne. Nasza praca charakteryzuje się personalizacją podejścia do indywidualnych potrzeb każdej osoby odwiedzającej naszą klinikę, co gwarantuje wygodę i fachowość na każdym etapie terapii. Dzięki temu nasi pacjenci mogą być spokojni, otrzymując najwyższej klasy obsługę od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończenia leczenia.

Nasza misja

W centrum działalności naszej praktyki dentystycznej stoi dogłębne zrozumienie i realizacja oczekiwań naszych klientów. Dążymy do tego, aby każda osoba odwiedzająca naszą klinikę była przekonana o dostępie do usług na najwyższym standardzie. Z radością oferujemy naszym pacjentom nowoczesne rozwiązania takie jak wybielanie zębów, które pozwalają przywrócić pełnię funkcji żucia oraz estetyki uśmiechu. Zawsze kładziemy nacisk na najwyższy poziom świadczonej opieki stomatologicznej oraz uprzejme i zaangażowane podejście do potrzeb klienta. Jesteśmy przekonani, że to właśnie to połączenie stanowi fundament naszej reputacji i sukcesu.

Nasze ceny wybielania zębów

W naszym centrum dentystycznym DontiCa, najistotniejsze jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, dostępnych dla wszystkich naszych pacjentów. Świadomi znaczenia zdrowia jamy ustnej dla całokształtu dobrostanu, koncentrujemy się na dostarczaniu opieki stomatologicznej w przystępnych cenach, nie rezygnując przy tym z jakości ani standardu obsługi. Nasza wiedza specjalistyczna oraz bogate doświadczenie pozwalają nam na oferowanie wszechstronnej opieki, która zaspokaja indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Priorytetem dla nas jest zapewnienie, by każda osoba odwiedzająca nasz gabinet czuła się swobodnie, bezpiecznie i by każda wizyta stanowiła dla niej pozytywne przeżycie.

Zobacz jakie to proste!

3 kroki do umówienia się w DontiCa

01

Umówienie terminu

W pierwszym etapie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą recepcją, pomożemy Ci wybrać odpowiedni termin.

02

Pierwsza wizyta i diagnoza

Podczas pierwszej wizyty, nasz zespół przeprowadzi szczegółową ocenę stanu Twojego zdrowia jamy ustnej. Wykorzystamy do tego najnowocześniejsze metody diagnostyczne.

03

Opracowanie i realizacja planu leczenia

Na podstawie diagnozy, wspólnie ustalimy indywidualny plan leczenia, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Następnie przystąpimy do realizacji planu, wykorzystując najnowsze technologie stomatologiczne, aby naprawić i ochronić Twoje zęby.

W DontiCa oferujemy szeroki zakres usług dentystycznych, zapewniających zdrowie i piękno Twojego uśmiechu.

Usługi Stomatologiczne

Higienizacja zębów

Regularne usuwanie kamienia jest kluczowe dla utrzymania zdrowych dziąseł i zębów. Nasze profesjonalne usługi higienizacji pomogą Ci w utrzymaniu czystości i zdrowia jamy ustnej

Leczenie zachowawcze

Próchnica jest jednym z najczęstszych problemów zdrowia jamy ustnej. Dzięki szybkiemu wykryciu i skutecznemu leczeniu, możemy zapobiec dalszym uszkodzeniom zębów i utrzymać Twoją jamę ustną w zdrowiu

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe

Kiedy ząb jest poważnie uszkodzony lub zainfekowany, leczenie kanałowe może być konieczne. W DontiCa, stosujemy nowoczesne metody i narzędzia, dzięki którym zabieg endodoncji jest całkowicie bezbolesny i bezstresowy

Chirurgia

Oferujemy wysokiej klasy usługi chirurgii stomatologicznej: usuwanie zębów, w tym mądrości, zabiegi implantologiczne, czyli wszczepienie implantów zębowych, odbudowa kosci, zabiegi periodontyczne

Protetyka

Wykonujemy pełną game usług protetycznych m.in. protezy stałe i ruchome, korony i mosty dentystyczne, protezy na implantach, nakładki na zęby

Wybielanie zębów

Pozwól, że Twój uśmiech zabłyśnie w pełni swojego piękna. Wykorzystując bezpieczne i skuteczne metody wybielania, pomożemy Ci uzyskać zęby o pięknej, jasnej barwie.

Zarezerwuj wizytę!

Skontaktuj się z recepcją i potwierdź swój termin

rezerwacja wizyty

Twój Uśmiech w Rękach Doświadczonych Specjalistów

Poznaj Naszych Ekspertów Od Uśmiechu

image0 (4)

Dominika Kowalska-Wasilewska

Lekarz dentysta, Właścicielka

Lek. dent. Dominika Kowalska-Wasilewska, właścicielka zakładów stomatologicznych DontiCa.
Dentystka z 15-letnim doświadczeniem. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizująca się w stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyce. Przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych.

image0 (5)

Julia Ermolenko

Dentysta chirurg

Lek. dent. Julia Ermolenko, specjalista od chirurgii stomatologicznej, i implantologii z siedmioma latami doświadczenia w branży. Swoją wiedzą i umiejętnościami przyczynia się do podnoszenia standardów opieki nad pacjentami.

image0 (2)

Justyna Rutyna

Lekarz dentysta

Lek. dent. Justyna Rutyna, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, z ośmioma latami doświadczenia w stomatologii zachowawczej, i pedodoncji. Specjalizuje się w opiece nad pacjentami w każdym wieku.

image2 (5)

Ewa Kozłowska-Fus

Lekarz Dentysta

Lek. dent. Ewa Kozłowska-Fus, dentystka z długoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i protetyce.
Ponad 30 lat doświadczenia w branży stomatologicznej.

image1 (2)

Anna Kawa

Higienistka z długoletnim doświadczeniem

Anna Kawa, doświadczona higienistka stomatologiczna, która zdobywała doświadczenie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej profesjonalizm gwarantuje najwyższą jakość usług higieny jamy ustnej.

image0 (9)

Izabela Kwaśnik

Recpecjonistka

Izabela Kwaśnik, nasza recepcjonistka medyczna, zawsze gotowa ułatwić czas oczekiwania pacjentom, oferując wsparcie i rozmowę. Z pasją zarządza harmonogramem lekarzy, dokumentacją medyczną i udziela informacji pacjentom.

Spójrz na te piękne zęby!

opinie-1
Karolina
Klientka
opinie-4
Marcin
Klient
Olga
Klientka
opinie-3
Piotr
Klient
opinie-2
Klaudia
Klientka
opinie-5
Aleksandra
Klientka

Opinie naszych klientów

Nie jestem zbyt pewny siebie, gdy chodzi o mój uśmiech. Postanowiłem więc skorzystać z usługi wybielania zębów w Dontica. Efekt jest niesamowity! Moje zęby wyglądają naturalnie i są o wiele bielsze. Cały proces był bezstresowy, a personel był niezwykle przyjazny i wyjaśnił mi wszystko krok po kroku. Teraz uśmiecham się bez zahamowań. Dziękuję Dontica

Bardzo polecam Gabinet Stomatologiczny Dontica. Miałam problem z zębem, który sprawiał mi duży ból. Wykonywane u nich leczenie kanałowe przekroczyło moje oczekiwania. Dentysta był bardzo profesjonalny i upewnił się, że czuję się komfortowo na każdym etapie procedury. Po wizycie ból całkowicie zniknął. Jestem wdzięczna za troskę i profesjonalizm. Na pewno będę wracać

Od dawna borykałam się z problemem kamienia nazębnego. Wybrałam Gabinet Stomatologiczny Dontica na podstawie rekomendacji i nie zawiodłam się. Usunięcie kamienia odbyło się sprawnie i bezboleśnie, a co najważniejsze - efekty są długotrwałe. Dodatkowo, dentysta udzielił mi cennych wskazówek dotyczących profilaktyki i prawidłowej higieny jamy ustnej. Czuję, że moje zęby są w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

  4.9

  Ogólna ocena, na podstawie
  ponad 50+ recenzji.

  Jakość, doświadczenie i pasja - to nas wyróżnia.

  Z nami każdy uśmiech jest piękny.

  0 +
  Zadowolonych klientów
  0
  Specjalistów
  0 +
  Lat doświadczenia
  0 +
  unikalnych usług
  dontica-logo

  Informacje kontaktowe

  Jak do nas dojechać?

  Copyright ©2023 DontiCa.PL All Rights Reserved